Web Analytics
Silver Kampanya Top Banner

Silver Döküm Tepsi  Döküm tepsiler ısıyı yemeğin tamamına yayarak pişen yemeğin daha lezzetli olmasını sağlar. Döküm tepsiler çok farklı pişirme amaçları için kullanılmaktadır. Döküm tepsiler daha çok fırınlarda kullanılmaktadır. Döküm tepsiler iç ve dış yüzeyleri yanmaz, yapışmaz, paslanmaz ve çizilmez doğal cam emaye ile kaplıdır, dolayısı ile hem hijyeniktir hemde kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Bulaşık makinesinde yakanabilir. Doğalgazlı ve elektrikli fırınlarda rahatlıkla kullanılabilir. Mikrodalga fırınlarda kullanılması sakıncalıdır.

Demir Döküm Tepsi Modelleri Silver Döküm Tepsi modelleri çeşitli ebat, renk ve model seçenekleri ve uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktayız. Silver döküm tepsiler çok amaçlıdır. Silver Döküm Tepsiler 26*40 Cm, 22*30 Cm ve Gastronorm olmak üzere çeşitlerimiz vardır.

Silver Demir Döküm Tepsi Fiyatları Online satış mağazamızda döküm tepsi fiyatları oldukça uygundur. Uygun döküm tepsi fiyatlarını www.silver.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yukarı Çık