Web Analytics
Silver Kampanya Top Banner

Silver Döküm Smart Tencere Serisi Silver Döküm Smart Tencereler özel kapağı sayesinde buharı yoğunlaştırır. Yemekleriniz sulu ve yumuşak bir şekilde pişer. %100 Döküm demir olduğu için Silver Döküm Smart Tencereler ısıyı uzun süre muhafaza eder, böylece yemekleriniz sıcak kalır. Silver Döküm Smart Tencerelerin kapağındaki özel noktacıklar buharlaşan su damlalarının yemek ile tekrar buluşmasını sağlar. İç ve Dış yüzeyindeki doğal cam emaye kaplama son derece sağlıklıdır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Silver Döküm Smart Tencereler kanserojen madde içermez.

Silver Döküm Smart Tencereler ile Hangi Yemekler Yapılır Silver Döküm Smart Tencerede sebzeli yemekler, etli yemekler, güveç, sulu yemekler, tahıllı yemekler, yahni ve daha birçok yemek pişirebilirsiniz.

Silver Döküm Smart Tencere Boyutları Silver Döküm Smart Tencerelerimizin farklı ebat ve renk seçenekleri mevcuttur. Silver Döküm Smart Tencere 20 cm, 24 cm ve 26 cm olarak mevcuttur.

Silver Döküm Smart Tencere Fiyatları Silver Döküm Smart Tencere setlerine online satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Online mağazamızda Silver Döküm Smart Tencereler çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İndirimli ve en uygun fiyatlardan yararlanmak için online satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yukarı Çık