Web Analytics
Silver Kampanya Top Banner

Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencere Serisi Döküm Yayvan Tencereler özel kapağı sayesinde buharı yoğunlaştırır. Yemekleriniz sulu ve yumuşak bir şekilde pişer. %100 Döküm demir olduğu için Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencereler ısıyı uzun süre muhafaza eder, böylece yemekleriniz sıcak kalır. Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencerelerin kapağındaki özel noktacıklar buharlaşan su damlalarının yemek ile tekrar buluşmasını sağlar. İç ve Dış yüzeyindeki doğal cam emaye kaplama son derece sağlıklıdır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencereler kanserojen madde içermez.

Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencereler ile Hangi Yemekler Yapılır Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencerede sebzeli yemekler, etli yemekler, güveç, sulu yemekler, tahıllı yemekler, yahni ve daha birçok yemek pişirebilirsiniz.

Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencere Boyutları Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencerelerimizin farklı ebat ve renk seçenekleri mevcuttur. Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencere 24 cm ve 28 cm olarak mevcuttur.

Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencere Fiyatları Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencere setlerine online satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Online mağazamızda Silver Döküm Yayvan Sığ Karnıyarık Tencereler çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İndirimli ve en uygun fiyatlardan yararlanmak için online satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yukarı Çık