Web Analytics
SHOPPING CART

Silver Döküm Oval Tencere Serisi Oval Döküm Tencereler özel kapağı sayesinde buharı yoğunlaştırır. Yemekleriniz sulu ve yumuşak bir şekilde pişer. %100 Döküm demir olduğu için ısıyı uzun süre muhafaza eder, böylece yemekleriniz sıcak kalır. Kapağındaki özel noktacıklar buharlaşan su damlalarının yemek ile tekrar buluşmasını sağlar. İç ve Dış yüzeyindeki doğal cam emaye kaplama son derece sağlıklıdır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Kanserojen madde içermez.

Silver Döküm Oval Tencereler ile Hangi Yemekler Yapılır Silver Oval Döküm Tencerede başta ekmek olmak üzere sebzeli yemekler, etli yemekler, güveç, sulu yemekler, tahıllı yemekler, yahni ve daha birçok yemek pişirebilirsiniz.

Silver Döküm Oval Tencere Boyutları Döküm Oval Tencerelerimizin farklı ebat ve renk seçenekleri mevcuttur. Döküm Oval Tencere 15x33 cm ve Döküm Oval Tencere 23x30 cm seçenekleri mevcuttur.

Silver Döküm Oval Tencere Fiyatları Silver Döküm Oval tencere setlerine online satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Online mağazamızda Silver Döküm Oval Tencere Setleri çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İndirimli ve en uygun fiyatlardan yararlanmak için online satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Döküm Oval Tencereler

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)
Yukarı Çık