Web Analytics
Silver Kampanya Top Banner

Silver Demir Döküm Tencereler

Demir Döküm Tencereler yemek pişirmede son günlerde en çok tercih edilen ve kullanımı yaygınlaşan mutfak gereçlerinden biridir. Demir Döküm Tencereler, ısıyı eşit şekilde yaydığından yemeklerin daha orantılı ve lezzetli pişmesini sağlar. Özellikle sebzeli ve etli yemeklerinizde düşük ısılarda lezzetli pişirme imkanı sağlayan Döküm Demir Tencereler, kanserojen hiçbir madde içermez. Döküm Tenceler sağlığınıza da faydalıdır. Fırında pişirmek istediğiniz sebze yemekleri için de idealdir.

Döküm Tencerelerin iç ve dış yüzeyleri yanmaz, yapışmaz, paslanmaz ve çizilmez doğal cam emaye ile kaplıdır, dolayısı ile hem hijyeniktir hemde kullanımı oldukça kolaydır. Döküm Demir Tencere ürünlerimiz dünyada eşine az rastlanır tesisimizde tamamen yerli üretim ile üretilmektedir.

Döküm Tencereler kolay temizlenirler, bulaşık makinesinde yıkanabilirler. Döküm Demir Tencerelerinizi elektrikli ocaklarınızda, gazlı ocaklarınızında, indiksyion ocaklarınızda, vitro-seramik ocaklarınızda, halojen ocaklarınızda ve fırınlarınızda , hatta isterseniz ateş üzerinde bile kullanabilirsiniz.

Silver Demir Döküm Tencere modelleri eşsiz kalitesi, benzersiz renk ve ebatları ile çok hoşunuza gidecek. Cusinero Serisi Döküm Tencereler, Smart Serisi Döküm Tencereler, Oval Döküm Tencereler, Mini Döküm Tencereler, Derin Döküm Tencereler, Yayvan/Karnıyarık Döküm Tencereler sizlere sunmuş olduğumuz modellerdir.

Döküm Tencerelerimiz 10 Cm, 14 cm, 20 Cm, 24 Cm, 26 Cm, 28 Cm, 15*33 Cm, 23*30 Cm ebatlarındadır.

Silver Demir Döküm Tencereler fırsat dolu setlerle, çeşitli renk ve ebatlarla uygun fiyat ve kampanyalarla her zaman Silver.com.tr sizinle olacaktır.

Yeni renk, model ve ebatlar için Silver.com.tr yi sık sık ziyaret etmeyi, Silver sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayınız.

 

 

Demir Döküm Tencereler

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
Yukarı Çık