Web Analytics
Silver Kampanya Top Banner

Silver Cusinero Döküm Tencere Serisi Tasarım ve Sanatı bir araya getirerek sizler için Cusinero Döküm Tencere Serisini ürettik. Cusinero Döküm Tencereler kullanım kolaylığı tasarımının şıklığı ile ve en çok tercih edilen ve beğenilen döküm tencere modellerindendir. Cusinero Döküm Tencereler özel kapağı sayesinde buharı yoğunlaştırır. Yemekleriniz sulu ve yumuşak bir şekilde pişer. %100 Döküm demir olduğu için ısıyı uzun süre muhafaza eder, böylece yemekleriniz sıcak kalır. Kapağındaki özel noktacıklar buharlaşan su damlalarının yemek ile tekrar buluşmasını sağlar. İç ve Dış yüzeyindeki doğal cam emaye kaplama sayesinde son derece sağlıklıdır. Silver Döküm Tencereler sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Kanserojen madde içermez.

Silver Cusinero Döküm Tencereler ile Hangi Yemekler Yapılır, Silver Cusinero Serisi Döküm Tencerede sebzeli yemekler, etli yemekler, güveç, sulu yemekler, tahıllı yemekler, yahni ve daha birçok yemek pişirebilirsiniz.

Silver Cusinero Döküm Tencere Boyutları Cusinero Serisi Döküm Tencerelerimizi farklı ebat ve renk seçenekleri mevcuttur. Cusinero Döküm Tencere 20 cm, Cusinero Döküm Tencere 24 Cm, Cusinero Döküm Tencere 28 Cm ve Cusinero Döküm Tencere 14 Cm Mini Tencere olmak üzere farklı ebatlar vardır.

Silver Cusinero Döküm Tencere Fiyatları Silver Cusinero Döküm tencere setlerine online satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Online mağazamızda Silver Cusinero Döküm Tencere Setleri çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İndirimli ve en uygun fiyatlardan yararlanmak için online satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cusinero Döküm Tencereler

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
Yukarı Çık