Web Analytics
SHOPPING CART

Silver Döküm Izgara Tavalar Silver döküm ızgara tavaları ile ızgara tadında et, köfte, tavuk ve daha birçok besini pişirebilirsiniz. Lezzeti artıran et mühürleme işlemi için döküm ızgara tavalar birebirdir. Döküm ızgara tavaları mangal olarak da kullanılabilir. Döküm Izgara Tavada, Balık, gözleme, antrikot, köfte, bonfile, et kavurma gibi birçok besini pişirebilirsiniz. Döküm Tavalarınızı evde, ocakta, cam yüzeyli ocaklarda, fırınlarda, indüksiyonlu ocaklarda, piknikte, doğada, kampta hatta direk ateş üzerinde de kullanabilirsiniz. Silver Döküm ızgara tavaları iç ve dış özel cam emaye kaplaması sayesinde kullanımı son derece zahmetsizdir. İlk kullanımdan önce ürünü ılık su ve bulaşık deterjanı ile yıkayın. Bu işlemden sonra artık ürününüz kullanıma hazırdır ve başka bir işlem yapmanız gerekmez.

Silver Döküm Izgara Tavalar Nasıl Temizlenir? Silver Döküm Izgara Tavaları kullandıktan sonra biraz soğumasını bekleyin. Ilık Su ve normal bulaşık jeli ile temizleme işlemini yapabilirsiniz. Silver Döküm Izgara Tavalara Yumuşak sünger ile uygulamak kaydı ile yağ çözücüler kullanabilirsiniz. Asla sert metal ile temizleyerek çizmeyin.

Silver Döküm Izgara Tavalar Fiyatları Online satış mağazamızda ızgara döküm tava fiyatları oldukça uygundur. Uygun döküm ızgara tava fiyatlarını www.silver.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazamızda, kampanyalı döküm ızgara tava seti, indirimli döküm ızgara tava setleri de mevcuttur.

Döküm Izgara Tavalar

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)
Yukarı Çık