Web Analytics
SHOPPING CART

Silver Cusinero Döküm Tava ve Izgara Tavalar Silver Döküm Cusinero Tavalar en çok tercih edilen ve kullanımı yaygınlaşan mutfak ürünleri arasındadır. Cusinero Izgara Tavalar yapısı gereği %100 demir dökümden imal edildiğinden dolayı ısıyı bünyesinde uzun süre tutar. Cusinero Döküm Tavalar iç ve dış yüzeyleri yanmaz, yapışmaz, paslanmaz ve çizilmez doğal cam emaye ile kaplıdır, dolayısı ile hem hijyeniktir hemde kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Günlük kullanımda oldukça kolaylık sağlar. Temizlemesi son derece kolaydır. Özel tasarlanmış cam kapağı sayesinde yemekleriniz lezzetini kaybetmez. p>

Silver Cusinero Döküm Tava ve Izgara Tavalar Modelleri Silver Döküm Tava modellerini ve Silver Döküm Izgara Tava modellerini, çeşitli ebat, renk ve model seçenekleri ve uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktayız. 16 Cm Döküm Tava, 20 Cm Döküm Tava, 24 Cm Döküm Tava, 28 Cm Döküm Tava olmak üzere birçok ebat seçeneğimiz mevcuttur.

Silver Cusinero Döküm Tava ve Izgara Tavalar Fiyatları Online satış mağazamızda döküm tava fiyatları oldukça uygundur. Uygun döküm Tava fiyatlarını www.silver.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazamızda, kampanyalı döküm tava seti, indirimli döküm tava setleri de mevcuttur.

Cusinero Döküm Düz ve Izgara Tavalar

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)
Yukarı Çık